Чи підвищуватимуть ціни на електроенергію в Україні з 1 січня: відповідь НКРЕКП

У НКРЕКП зробили заяву про підвищення тарифу на світло з 1 січня.
Чи підвищуватимуть ціни на електроенергію в Україні з 1 січня: відповідь НКРЕКП
Ілюстративне фото / Getty Images

Підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року в Україні не буде. Про це заявили в Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Читайте також:

Зазначається, що сьогодні деякі ЗМІ поширили недостовірну інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року, посилаючись на інтерв'ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського. 

"Низка телеграм-каналів у гонитві за рейтингом вийшла з повідомленнями, суть яких була вирвана із контексту та спотворила сказане, зокрема, зазначалось, що "вартість електричної енергії для населення може збільшитися на 15%, до 3 грн за кВт-год" або "нібито підняття ціни на електроенергію для населення відбудеться з 1 січня наступного року", - повідомили в НКРЕКП.

Читайте також:

Як підкреслили у відомстві, чітка позиція регулятора полягає в тому, що питання про підвищення тарифів для населення на електроенергію до кінця проходження опалювального періоду наразі не стоїть.

Раніше ми писали, що найближчим часом в Україні не планується застосування графіків відключень світла, зокрема в листопаді.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK