У Раді пояснили, навіщо повернули податки на імпорт

Потреби бюджету не були єдиною та головною причиною того, що рішення про безмитне ввезення імпорту переглянули.
У Раді пояснили, навіщо повернули податки на імпорт
Голова Комітету ВР із питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев / t.me/getmantsevdanil

Оподаткування імпорту повернули, оскільки безмитне ввезення імпортних товарів почало ставати проблемою для українських виробників. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Він зазначив, що потреби бюджету не були єдиною й головною причиною того, що рішення про безмитне ввезення імпорту переглянули.

Читайте також:

За словами Гетманцева, спочатку на скасування податків довелося піти, щоб "вивести економіку з заціпеніння". Водночас існувала загроза дефіциту товарів.

"У травні-червні, коли ці питання були вирішені, пільги на імпорт уже почали бити по вітчизняному товаровиробнику. Його товар виявився дорожче за імпортний, а це взагалі безглуздя. Тому ми передусім для вітчизняного виробника це й відновили. Безперечно, для бюджету це також плюс, у нас уже вдвічі зросли надходження від митниці", - розповів чиновник.

Раніше ми писали, що президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №7418, який передбачає повернення мит та ПДВ на імпортні товари та розмитнення автомобілів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK