Україна стала на крок ближче до детінізації ринку алкоголю та тютюну

Розроблено технічні вимоги до системи еАкциз.
Україна стала на крок ближче до детінізації ринку алкоголю та тютюну
ілюстративне фото / depositphotos.com

У Мінцифри розробили та презентували технічні вимоги щодо створення системи обігу алкогольних та тютюнових виробів еАкциз.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, зазначається, що вже можна переглянути функціонал майбутньої системи та механізм розрахунків акцизного податку.

Читайте також:

«еАкциз допоможе бізнесу захистити свій товар від фальсифікації, суттєво спростить процедуру отримання акцизних марок без зайвих візитів до податкової та паперової тяганини, тому діалог між бізнесом та державою — один із пріоритетів проекту. Працюємо, щоб Україна не втрачала кошти через тіньовий ринок алкоголю та тютюну», – повідомляє міністерство.

У Мінцифри нагадують, що проект еАкциз впроваджується Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством фінансів та Державною податковою службою за підтримки USAID/UK aid проекту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Раніше Мінцифри повідомляло , що роботодавці, які найняли внутрішньо переміщених осіб, можуть оформити через портал "Дія" оновлену компенсацію.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK