Новобудови Києва         Всі ми живемо мрією про кращемайбутнє. Хочеться жити в красивому,європейському місті, їздити по якіснихдорогах, водити дітей в сучасні школи та дитячі садки та займатися спортом в сучаснихспортивних клубах. Останні роки ми активно стали освоювати відпочинокзакордоном. Нас незмінно радує, що в хороших готелях все знаходиться під рукою- і фітнес-центри і салони краси і ресторани. Ця близькість інфраструктуриробить наш відпочинок комфортним. Такий комфорт ми хочемо мати і в доступнійблизькості своїх будинків.
   Багато забудовників Києва так барвисто описують свої переваги, щоми губимося від усього різноманіття пропозицій.
      Вирішивши придбати комфортну квартиру я вирішиладослідити новобудови біля метро Осокорки. Не раз буваючи в цьому районі меніподобалося бачити сучасні багатоповерхівки, які ростуть швидко і впевнено, а такожпідкуповувала продумана инфрастуктура. Якраз те, що мені хотілось - щоб всенеобхідне було поруч з будинком, в тому числі метро.  

Складаєтьсяз 3 секцій. Перша вже здана в експлуатацію. Добудовується друга і залитопальове поле в 3 секції.

  Чим же мене привабив саме цей житловий комплекс?

       По перше, дуже сподобався дизайн-на тлі різнобарвних будинків, які вже якось приїлися своєю кольоровістю, ЖК«Статус Град» виглядає стильно і витримано. Як джентельмен в елегантномукостюмі.
      Але ж зовнішній вигляд це ще непривід для остаточного вибору. Мені пощастило поспілкуватися з будівельниками івони показали, з яких матеріалів будується будинок.                  В ЖК «Статус Град» віддали перевагучервоній  цеглі, яка є природнимекологічним матеріалом. Також мені розповіли, що відмінною особливістю побудови- є навісний вентильований фасад, з зовнішнім утеплювачем-мінеральною ватою,який  забезпечує тепло в будинку і захиствід усіх перепадів погоди. Також при купівлі  квартири в споруджуваному 3 будинку можнавирішити питання з переплануванням безкоштовно.
Зданий в експлуатацію будинок - перша секція, складається з 10-поверховогобудинку
Другий будинок (друга секція) здається в експлуатацію в листопаді 2014 року імає 16 поверхів.
Споруджуваний третій будинок (третя секція) складатиметься з 24 поверхів іздається в експлуатацію у листопаді 2015 року.
  Дуже мене порадувалаінфраструктура поруч з будинком ЖК «Статус Град») - це і спорт-клуб «СпортЛайф», супермаркет Novus, MC Donalds, сучасні медичні центри для дорослих ідітей, дитячі садки, створені за європейськими стандартами, школа- гімназія«Київська Русь» знаходиться через дорогу від будинку.
Територія, де будується ЖК «Статус Град» нагадує  міні-мегаполіс, де все необхідне -поруч. І длякомфортного проживання та для ведення бізнесу.

 


Курс валют

1 USD 1 EUR 1 RUB
Купить
Продать
1 USD 1 EUR 1 RUB
Купить
Продать

Калькулятор валют

ТОП-Новости

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK