Укрексімбанк став ко-менеджером дебютного випуску єврооблігацій НЕК "Укренерго"
Актуально

Укрексімбанк став ко-менеджером дебютного випуску єврооблігацій НЕК "Укренерго"

НЕК «Укренерго» успішно завершила розміщення випуску 5-річних єврооблігацій сталого розвитку під державні гарантії на суму $825 млн та ставкою купона 6,875%. Єврооблігації торгуватимуться на Лондонській фондовій біржі. Залучені кошти будуть спрямовані на фінансування/рефінансування допустимих проектів у сфері відновлюваної енергетики, включаючи погашення заборгованості перед ДП «Гарантований покупець».

Організатори випуску

Укрексімбанк виступив ко-менеджером розміщення. Спільними букранерами та лід-менеджерами трансакції стали BNP Paribas, Deutsche Bank та Goldman Sachs. Рейтинг облігацій очікується на рівні В3 від Moody's та B від Fitch, що відповідає суверенному рейтингу України.

«Ми раді долучитися до такої важливої ​​події в історії не лише компанії, а й усього енергетичного сектору України. Дебютний випуск зелених єврооблігацій НЕК «Укренерго» у такому значному обсязі свідчить про інтерес інвесторів до енергетичного сектору України та підтримку намірів компанії забезпечувати сталий розвиток інфраструктури для зростання частки відновлюваних джерел енергії в енергетичному балансі країни», – зазначив в.о. Голови Правління Укрексімбанку Сергій Єрмаков.

Досвід Укрексімбанку на ринках міжнародного боргового капіталу

Укрексімбанк є досвідченим і активним учасником міжнародних ринків капіталу та емітентом єврооблігацій з 2004 року (загалом через випуски єврооблігацій банком було залучено близько 3 млрд дол. США). Крім того, Укрексімбанк є єдиним серед українських емітентів, який випускав єврооблігації, номіновані у гривні, та першим серед українських емітентів, які здійснили трансакцію викупу частини своїх єврооблігацій через публічну тендерну пропозицію.

У першій половині 2021 року Укрексімбанк також виступив ко-менеджером розміщення єврооблігацій Укравтодору на 700 млн дол. США і ставкою купона 6,25% строком на 7 років під державні гарантії.ТОП-Новости

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK