Фінансова свобода у кишені: ZEN.COM тепер в Україні
Реклама

Фінансова свобода у кишені: ZEN.COM тепер в Україні
Фото надане рекламодавцем

Застосунок ZEN.COM для операцій з валютними коштами з липня цього року офіційно представлений в Україні. Будь-який громадянин може зареєструватися в ньому та отримати персональний рахунок, перебуваючи як в Україні, так і за її межами. Операції прості, зрозумілі та без підводних каменів. Чому варто звернути увагу на ZEN.COM — читайте в нашому матеріалі.

Як отримати рахунок в ZEN.COM

Спочатку завантажте на смартфон мобільний застосунок та зареєструйтеся в ньому. Для реєстрації потрібні ваші персональні дані з документів, що посвідчують особу (ID-картки або паспорту для поїздок за кордон). Після цього ви отримуєте персональний рахунок та картку ZEN MasterCard, що до нього прив'язана. За замовчуванням вона віртуальна, але ви також можете замовити її фізичну версію (для переведення коштів у готівку чи офлайн-розрахунків). Її доставлять протягом 5–7 робочих днів у країни ЄЕЗ. ZEN MasterCard у своєму фізичному втіленні захищена за сертифікатом Digital First, тобто на її поверхню не переносяться дані про картку. Всі вони доступні тільки онлайн (у застосунку) для власника.

Які опції доступні в ZEN.COM

У мобільному застосунку кожний користувач може:

  • купувати та продавати валюту — курс найнижчий на ринку;
  • здійснювати чи отримувати грошові перекази — на інші картки або рахунки;
  • замовляти необхідну кількість фізичних карток, щоб знімати гроші в банкоматі та розплачуватися в традиційний спосіб;
  • користуватися карткою через смартфон — прив'язати до віртуального гаманця.

Жодна з операцій не займає більше хвилини, а приховані платежі відсутні.

Ви в будь-який момент можете легко оплатити житло чи квитки, перекусити в кафе чи купити нову спідницю, переказати гроші рідним або оплатити підписку на улюблений застосунок.

Найсуттєвіші переваги ZEN.COM

Перш за все рахунок ZEN.COM мультивалютний. З ним користувач може працювати одразу з 29+ світовими валютами. Окремі картки чи рахунки для кожної відтепер не потрібні.

До того ж доступний максимально широкий список способів поповнення. Це можна зробити з іншої картки чи рахунку або внести кошти готівкою в терміналах Planet Cash або в Paysafecash.

Щоб переказати кошти з картки ZEN MasterCard, просто виберіть функцію поповнення та суму. Для переказу на банківський рахунок, дізнайтеся ПІБ його власника та номер. Кошти надійдуть майже миттєво.

Завантажуйте застосунок ZEN.COM та протестуйте його самі. Вся інформація про сервіс доступна тут: zen.com.ТОП-Новости

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK