Користувача угода

ДОГОВО ЩОДО КОРИСТУВАННЯ

1. Загальні положення

1.1. Дана Користувацька угода (далі - Угода) регламентує правовідносини між адміністрацією (ТОВ «ВИДАВНИЦТВО УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ДІМ», код реєстрації 40459518, (далі- «Адміністрація») порталу http://dengi.ua/ (далі - Портал і/або Сайт) і фізичною особою (далі - Користувач) при використанні форумів, блогів, чату, коментарів та інших інтерактивних ресурсів, а також розміщенні текстових повідомлень, відео, аудіо, графічних матеріалів, (далі - Матеріали) на Сайті в мережі Інтернет за адресою http:/ /dengi.ua/ (далі - Сайт), а також надсилання поштових повідомлень за допомогою Поштових сервісів (електронної пошти).

Користувачем вважається фізична особа, що пройшла реєстрацію на сайті та використовує сервіси та/або інтернет-продукти порталу http://dengi.ua/Текст цієї Угоди виводиться Користувачеві при реєстрації. Угода набуває чинності з моменту погодження Користувачем з її умовами шляхом реєстрації на Сайті. Користувач може використовувати сервіси та служби Сайту лише після реєстрації.

1.2. Дана Угода може бути змінена Адміністрацією без жодного спеціального повідомлення Користувачеві. Нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її розміщення на порталі.

1.3.Правовідносини, що виникають між Користувачем та Адміністрацією, у зв'язку з виконанням даної Угоди, регулюються законодавством України.

2. Взаємодія

2.1.Сайт надає Користувачам інтернет-сервіси (форуми, блоги, чати, функцію коментування та інші інтерактивні ресурси (далі в цілому - Сервіс)), можливість розміщення своїх Матеріалів та використання електронної пошти на безкоштовних підставах.

2.2. Для того щоб скористатися функціями електронної пошти й Сервісами Порталу, Користувач повинен пройти таку процедуру реєстрації:

2.2.1.Заповнити реєстраційну форму;

2.2.2.Висловити згоду з умовами даної Угоди. При цьому Адміністрація жодним чином не здійснює перевірку надаваної Користувачем інформації на предмет правдивості та не несе відповідальності перед жодними третіми особами за точність і правдивість такої інформації; не розцінює надавану Користувачем інформацію як персональні дані, що підлягають спеціальному захисту згідно із Законом України «Про захист персональних даних»;

2.2.3.По завершенню процесу реєстрації Користувач вводити логін аккаунту та пароль для доступу до електронної пошти й Сервісів Порталу. Користувач персонально відповідає за безпеку свого логіну та паролю, а також повну відповідальність за всі дії, які будуть виконані Користувачем у процесі використання електронної пошти й сервісів Порталу;

2.2.4.Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право збирати та зберігати реєстраційні дані Користувача (у разі отримання таких), в рамках Сервісу з метою виконання положень даного Угоди.

2.3.Поштова служба Сайту не несе жодної відповідальності за відповідність Сервісу цілям Користувача, за затримку, видалення або недоставлення пошти.

2.4. Всі питання надання прав доступу до мережі Інтернет, купівлі та налагодження для цього відповідного обладнання та програмного забезпечення вирішуються Користувачем самостійно та не підпадають під дію даної Угоди.

2.5. Пароль Користувача від електронної пошти й сервісів порталу http://dengi.ua/ може бути відновлений Адміністрацією тільки у разі точного, правильного та повного введення інформації, зазначеної при первинній реєстрації Користувачем аккаунту.

2.6.Адміністрація не здійснює жодного контролю та несе відповідальності за зміст листування Користувачів, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

2.7. Розміщення Матеріалів та використання Сервісів є постмодерованими, тобто модератор ознайомлюється з матеріалами після розміщення таких матеріалів Користувачем на Сайті. Якщо якийсь матеріал нарушує правила користування Сайтом і/або є таким і/або містить інформацію, яка суперечить вимогам чинного законодавства, такий матеріал підлягає видаленню.

3. Сервіси (Розміщення Матеріалів)

3.1.Користувач розміщує свої Матеріали на Сайті, а також передає Адміністрації виняткове право надання широкого доступу до Матеріалів в межах цього ресурсу без виплати жодного винагороди.

3.2.Користувач усвідомлює та погоджується, що електронна пошта може містити службові повідомлення Адміністрації, автоматичні повідомлення та новинні розсилки, і що такі повідомлення є необхідною умовою її використання.

3.3.Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати на сторінках, що містять Матеріали Користувача, рекламні банери та оголошення, модифікувати Матеріали з метою розміщення реклами.

3.4.Відповідальність за несанкціоноване копіювання та використання Матеріалів несуть усі і будь-які юридичні й фізичні особи, що неправомочно використовували Матеріали, розміщені на Сайті.

3.5. Поки не встановлене інше, всі майнові та особисті немайнові права на Матеріал належать Користувачеві, що їх розмістив. Користувач попереджень про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання та розміщення чужих матеріалів (творів). У разі, якщо буде встановлено, що Користувач, який розмістив Матеріали, не є їх законним правовласником, ці Матеріали будуть вилучені зі вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.

3.6. При розміщенні Матеріалу Адміністрація вказує псевдонім (нікнейм) Користувача, вказаний Користувачем при наданні Матеріалу.

3.7. Розміщувані на Сайті Матеріали не повинні містити:

 • матеріалів, які є незаконними, шкідливими, погрозливими, такими, що ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом ознакою, що сприяють розпаленню релігійної, расової чи міжнаціональної ворожнечі, сцени, що містять насильства, або нелюдського поводження з тваринами тощо, встановлені законом України «Про мораль», Конституцією України та іншими відповідними нормативними актами;
 • обмеження прав меншин;
 • видавання собі за іншу людину або представника організації та/або спільноти без достатніх прав, у тому числі за співробітників і власників Адміністрації, а також уведення в оману щодо якостей і характеристик якихось суб'єктів або об'єктів;
 • матеріалів, які Користувач не має права робити доступним за законом або згідно з якими-небудь контрактними відносинами;
 • матеріалів, що порушують права на який-небудь патент, торговельну марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третьої сторони;
 • заборонено : завантажувати, розміщувати або передавати іншим способом нав'язливу рекламу, кореспонденцію «спам», «листя щастя», запрошення до участі у фінансових пірамідах або нав'язувати послуги іншим способом;
 • матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів до Інтернету;
 • навмисного та/або випадкового порушення якихось застосовних місцевих, державних або міжнародних законів;
 • збору та зберігання персональних даних інших користувачів;
 • неузгодженої передачі записів рекламного, комерційного чи агітаційного характеру;
 • реклами наркотичних засобів;
 • записів на будь-яку адресу, що містять грубі й образливі вислови та пропозиції;
 • записів, що містять матеріали порнографічного характеру

забороняється мати більше одного облікового запису (клону), якщо порушуються правила сайту або відбувається накрутка рейтингу. У разі порушення угоди, обліковий запис буде забанений (вилучень) без жодного попередження.

3.8. Користувач розуміє і приймає, що за всю інформацію, дані, текст, програми, музыку, звуки, фотографії, графіку, відео, повідомлення та інші матеріали, розміщені для загального доступу або передані в приватному порядку, відповідальна та особа, яка зробила дане розміщення.

3.9.Користувач не може завантажувати, передавати або публікувати Матеріали, якщо вони не були створені особисто Користувачем або на розміщення яких у Користувача немає дозволу відповідного правовласника.

3.10. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних із розміщенням Користувачем матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок урегулює зазначені претензії.

3.11. Користувач самостійно несе повну відповідальність за зміст своїх поштових повідомлень, переданих за допомогою електронної пошти до Сайту.

3.12. За допомогою поштового сервісу http://dengi.ua/ забороняється масове розсилання комерційної, політичної та іншої реклами або іншого виду повідомлень (інформації) особам, що не висловлювали бажання їх одержувати (спаму).

4. Припинення дії облікового запису та видалення Матеріалів Користувача

4.1.Користувач погоджується з тим, що Адміністрація залишає за собою право припинити дію аккаунту Користувача та/або заблокувати Користувачеві доступ до Сайту, в будь-яку годину без попереднього повідомлення Користувачеві та без зазначення причини, в таких випадках:

4.1.1. Порушення положень даної Угоди, її частин і доповнень;

4.1.2.За відповідним записом органів державної влади, згідно з чинним законодавством;

4.1.3. Тривале невикористання (від 6 календарних місяців поспіль) облікового запису для доступу до сайту;

4.1.4.Інших випадках, якщо Адміністрація вважатиме таке видалення необхідним для нормальної роботи Сайту.

4.2. Користувач може запросити в Адміністрацію деактивацію його акаунту на Сайті. Під деактивацією слід розуміти тимчасове блокування акаунту користувача з його збереженням (без видалення інформації користувача з бази даних Сайту). Для деактивації акаунту Користувач повинен написати листа на службу підтримки Сайту з поштового ящика, на який проводилася реєстрація акаунту Користувача, з проханням про деактивацію акаунту.

4.3. Для відновлення реєстрації на Сайті (активації акаунту), Користувач повинен написати листа у службу підтримки Сайту з проханням активувати акаунт Користувача, на якому проводилася реєстрація акаунту Користувача.

4.4.Адміністрація залишає за собою право на власний розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку публиковану Користувачем інформацію, у тому числі інформацію (матеріали), що нарушує(-ють) заборони, встановлені п 3.7. чинної Користувацької угоди (а також будь-які інші заборони та вимоги, передбачені чинним законодавством України), включаючи особисті повідомлення та коментарі, з попереднім повідомленням або без такого, не відповідаючи за будь-який вред, що може бути нанесене Користувачеві такою дією.

4.5. У разі розміщення Користувачем Матеріалів, що йому не належать, та надходження від правовласника мотивованої скарги на порушення його охоронюваних законом прав, Адміністрація має право вилучити розміщення Користувачем контент або заблокувати доступ до нього Користувачів без повідомлення Користувача і без пояснення причин.

5. Права та обов'язки

5.1. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або частинкову втрату Матеріалів, розміщених Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання Сервісів.

5.2.Користувач має право розміщувати за допомогою Сайту об'єкти інтелектуальної власності, право на використання яких належить йому на законних підставах.

5.3. Адміністрація має право відмовити Користувачеві у розміщенні Матеріалів, текстових повідомлень, а також вилучити Матеріали за своїм розсудом, якщо їх зміст суперечити вимогам цієї Угоди.

5.4.Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за зміст своїх поштових повідомлень, а також щодо Матеріалів, що розміщуються ним на Порталі. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів та за їх відповідність вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів та послуг (торгівельних марок), найменувань фірм та їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням Матеріалів на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних із розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок урегулює зазначені претензії.

5.5.Користувач надає Адміністрації невиняткову ліцензію для використання, включаючи відтворення, поширення, переробку, публічний показ http://dengi.ua/ та доведення до загального відома матеріалів, розміщених Користувачем в рамках порталу для публічного перегляду, як контенту Сайту. Користувач, який є законним Автором зазначених у цьому пункті матеріалів, зберігає за собою всі майнові та особисті немайнові авторські права, згідно із законодавством України та міжнародними угодами.

5.6. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати та не копіювати, не продавати та не перепродувати, а також не використовувати в якихось комерційних цілях будь-які об'єкти інтелектуальної власності, розміщені на Сайті, крім тих випадків, коли таке право надається його законним Правовласником.

5.7. Адміністрація не гарантує, що сервіси сайту будуть відповідати вимогам Користувача; будуть надаватися безупинно, швидко, надійно і без помилок, а результати, які можуть бути отримані Користувачем, будуть точними та надійними.

5.8. Будь-які матеріали, отримані Користувачем з використанням сервісів Сайту, Користувач використовує на власний страх і ризик. Користувач самостійно відповідає за будь-який збиток, який може бути нанесений комп'ютеру та/або даним внаслідок завантаження та використання цих матеріалів.

5.9.Адміністрація зобов'язується повідомити Користувачеві про претензії третіх осіб на розміщені Користувачем Матеріали. Користувач зобов'язується або надати Адміністрації права на публікацію Матеріалу, або вилучити Матеріал.

5.10. Адміністрація має право на першу вимогу відповідного уповноваженого (правоохоронного) органу, але відповідно до чинного законодавства, надавати такому державному органу наявну інформацію про Користувача, не виключаючи персональних даних.

5.11. Користувач визнає, що Адміністрація може встановлювати обмеження в користуванні сервісами та поштою, в тому числі: строк зберігання поштових повідомлень та будь-яких інших матеріалів, розміщених Користувачем, максимальне кількість повідомлень, які можуть бути надіслані або отримані одним Користувачем, максимальний розмір поштового повідомлення або дискового простору.

5.12. При виявленні особи, що виконує дії, що кваліфікуються як спам на пошті Порталу, Адміністрація має право блокувати отримання поштових повідомлень з поштової адреси зазначеної особи (у тому числі Користувачів) на поштові адреси Сайту. Крім того, Адміністрація має право звернутися до правоохоронних органів із заявою про притягнення до відповідальності за такі дії.

5.13. Адміністрація не несе відповідальності:

 • за дії Користувача на Сайті;
 • за збої, що виникають у телекомунікаційних та/або енергетичних мережах, дію шкідливих програм, а також за несумлінні дії третіх осіб;
 • за зміст та законність Інформації, використовуваної/отримуваної Користувачем в рамках Сервісу, а також за її характер;
 • за збиток/упущену вигоду, заподіяну Користувачеві внаслідок використання або неможливості використання того чи іншого сервісу;
 • за вірогідність рекламної інформації, одержуваної Користувачем в рамках сервісу, та якість рекламованих у ній товарів/послуг тощо;
 • за певні пошкодження програмного та/або апаратного комплексу Користувача, що виникли внаслідок користування сервісом.

6. Загальна інформація

6.1. Дана Угода юридично зобов'язує як Адміністрацію, так і Користувача.

6.2.Користувач має право відмовитися від прийняття змін і доповнень до Угоди, виконаних Адміністрацією, що означає відмову Користувачем від сервісів Сайту.

6.3.Усі можливі суперечки, що виникають у зв'язку з/з приводу виконання цієї Угоди, разрешаються згідно з нормами чинного законодавства України.

6.4.Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією агентських відносин, відносин товариства, відносин зі спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших правовідносин, прямо не передбачених цим Угодою.

6.5. Користувач, який вважає, що його права та інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням на Сайті якогось Матеріалу, направляє претензію до служби підтримки. Матеріал буде негайно вилучений із вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.

6.6. У разі прийняття нормативно-правових актів органами влади України, що зачіпають повністю або частично функціонування Сайту або Сервісів, Адміністрація зберігає за собою право внесення будь-яких змін у функціонування Сервісів, направлених на приведення діяльності Сайту у відповідність до нових норм.

Правила проведення конкурсів на Сайті

Загальні положення:

1. Чинні правила проведення конкурсів http://dengi.ua/ (далі - Правила) розроблені з метою визначення загальних умов проведення конкурсів (далі - Конкурси). Індивідуальні особливості конкурсу визначені у кожному конкурсі окремо.

2. Організатором Конкурсу є адміністратор сайту http://dengi.ua/ ТОВ «ВИДАВНИЦТВО УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ДІМ» (далі – Організатор), розташованого за адресою: м. Київ, вул. Миколи Амосова, буд.4, оф.10.

3. Для проведення Конкурсу та підбиття підсумків Організатор створює Організаційний комітет (далі - Оргкомітет). Оргкомітет у своїх діях керується чинним законодавством України та чинними Правилами та відповідає за їх дотримання.

4. Учасниками Конкурсу (далі - Учасники Конкурсу або Учасники) є громадяни України віком від 14 років, що не є співробітниками Організатора, їх родичами та/або співробітниками афілійованих (пов'язаних) осіб Організатора.

5. Участь у Конкурсі означає, що Учасник ознайомився з Правилами та погоджується з їх умовами.

Порядок визначення переможців і вручення призів:

6. Остаточні переможці будуть визначені на засіданні Оргкомітету згідно з умовами перемоги у кожному конкретному конкурсі. За результатами засідання Оргкомітету складається протокол, що містить імена переможців. Протокол підписують голова та члени Оргкомітету.

7. Дата отримання призу визначена в умовах шкірного конкурсу.

Інше:

8. Організатор залишає за собою право публікувати додаткову інформацію про Конкурс, змінювати строки проведення Конкурсу та змінювати умови Конкурсу за умови повідомлення Учасникам про такі зміни. Повідомлення здійснюється шляхом розміщення інформації на сайті.

9. Під отриманням призу переможцем мається на увазі отримання призу за ціною 1 (одна) гривня із ПДВ. Кошти перераховуються на такі банківські реквізити:

Товариство з обмеженою відповідальністю

ТОВ «ВИДАВНИЦТВО УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ДІМ»

Ідентифікаційний код юридичної особи: 40459518

Місцезнаходження: 03110, м. Київ, вул. Миколи Амосова, буд.4, оф.10

UA203807750000026001056147993 Ф-Я"КИЇВСIТI"АТ КБ"ПРИВАТБАНК"

Код банку 380775

ІПН 404595126585

10. Учасники конкурсу, які придбали право на отримання призів, не можуть отримати їх еквівалент у іншій формі. Призи обміну та поверненню не підлягають.

11. Особи, які мають право на отримання призів, повинні надати за зазначеною у п. 1.2. цих Правил адресою копії документів: паспортні дані (копію паспорта), ідентифікаційний код (копія відповідної довідки) учасника або одного з батьків учасника. Якщо дані не надаються або не в повному обсязі до кінцевої дати отримання призу, такий Учасник втрачає права на отримання призу.

12. Беручи участь у конкурсі, всі учасники погоджуються, що їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором або третіми особами (за погодженням з Організатором), без жодних часових обмежень, у друкованих засобах масової інформації та в інтернеті, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується (таке використання можливе, у тому числі, з рекламною метою).

13. Організатор не несе відповідальності за неможливість Учасників одержати й скористатися призами через відсутність у них необхідних документів; з інших причин.

14. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або інших питань, не врегульованих Правилами, залишкове рішення приймає Організатор.

 

ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK