Окупанти продовжують красти українське зерно та вагонами вивозити до Росії

Загарбники намагаються вивезти залишки зерна з Маріупольського порту залізницею.
Окупанти продовжують красти українське зерно та вагонами вивозити до Росії
Российские захватчики вывозят украинское зерно / t.me/denisovaombudsman

Російські загарбники продовжують красти українське продовольство. Зі складів тимчасово окупованого Бердянська вони вагонами вивозять зерно до Автономної Республіки Крим, а потім до РФ. Про це повідомила в Telegram уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Вона написала, що автомобільна колона з викрадених у перевізника "Аскет Шиппінг" зерновозів була помічена на Мелітопольському шосе. Раніше компанія відмовилася співпрацювати з окупантами та перевела потужності на захід України.

Читайте також:

Жителі Бердянська нарахували понад 30 вантажівок із причепами, наповненими зерном біля заводу "Азовкабель".

Крім того, загарбники намагаються вивезти залишки зерна з Маріупольського порту залізницею. Для цього терміново розпочалися роботи з ремонту залізничного полотна в Маріуполі та станції Сартана.

"Використовуючи порти тимчасово окупованої АР Крим та міста Севастополя, Росія вивозить морськими шляхами награбоване українське зерно до третіх країн", - зазначила Денісова.

Читайте також:

За її даними, судно "Матрос Пазинич", яке вже транспортувало викрадене зерно до Сирії, повернулося до Чорного моря й було завантажене знову. Після виходу з кримського порту це судно вказало порт призначення Бейрут у Лівані.

"Викрадення продовольства з окупованих територій є порушенням Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни та воєнним злочином відповідно до статті 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду", - наголосила омбудсмен.

Публикация Людмилы Денисовой в Telegram
Публикация Людмилы Денисовой в Telegram

Раніше ми писали, що, окрім крадіжки 500 тис. тонн зернових на тимчасово окупованих територіях України, росіяни незаконно вивезли десятки тисяч тонн соняшникової олії, сотні кілограмів овочів. Також вони вкрали в українських аграріїв сільгосптехніку.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK