Черешня в Україні дешевшає: Що впливає на ціни

Ціни на черешню в Україні нині вже в середньому на 25% нижчі, ніж у другій половині червня 2021 року.
Черешня в Україні дешевшає: Що впливає на ціни
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Ціни на черешню в Україні стрімко знижуються. Садівники змушені пропонувати цю продукцію помітно дешевше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляють аналітики EastFruit.

"Всупереч очікуванням виробників, пропозиція черешні на ринку на сьогодні досить об'ємна, що і є головною причиною цінового спаду. Крім того, покупці нерідко виявляються незадоволені якістю продукції, що також негативно позначається на цінах", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Як зазначають експерти, таким чином великим садівницьким господарствам вдається відвантажувати черешню не дорожче за 25-45 грн/кг, що в середньому на 30% дешевше, ніж тижнем раніше.

Ще одним фактором зниження цін у поточному сезоні став обмежений доступ до ринків реалізації. Так, основне виробництво черешні зосереджене в Запорізькій та Миколаївській областях, які зараз частково окуповані та практично не мають можливості відвантажувати свою продукцію в інші області.

Повідомляється, що ціни на черешню в Україні нині вже в середньому на 25% нижчі, ніж у другій половині червня 2021 року.

Читайте також:

"При цьому виробники підкреслюють, що поки далі знижувати ціни не мають наміру, оскільки реалізація за нижчими цінами, на їхню думку, є недоцільною. Вони зізнаються, що в такому разі вони не можуть покрити повною мірою навіть витрати на виробництво. Поготів українські садівники не впевнені, що зниження цін призведе до підвищення темпів збуту цієї продукції", - підсумували аналітики.

Раніше ми писали, що українські фермери з тимчасово окупованих територій Херсонської та Запорізької областей не можуть вільно продавати овочі, ягоди та фрукти. Російські загарбники відбирають увесь урожай чи скуповують за безцінь, а потім вивозять до Криму.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK