В Україні стартував сезон масового продажу малини: Що з цінами

Зараз збирати малину почали господарства майже в усіх регіонах країни, що дозволило знизити відпускні ціни в даному сегменті.
В Україні стартував сезон масового продажу малини: Що з цінами
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні цього тижня розпочався сезон масової реалізації малини з місцевих господарств. Про це повідомляють аналітики EastFruit.

"Перші партії цієї ягоди з південних регіонів з'явилися на ринку більше тижня тому, проте ціни на них були надто високими. На сьогоднішні до збирання малини приступили господарства практично в усіх регіонах країни, що дозволило збільшити пропозицію даної ягоди на ринку й знизити відпускні ціни в даному сегменті", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Так, нині оптова ціна на малину коливається від 50 до 70 грн/кг, що в середньому в 1,6 рази нижче, ніж на перші оптові партії малини рік тому.

Як пояснюють аналітики, досить ранній початок сезону малини, а також сприятливі погодні умови цієї весни є причинами такої цінової різниці.

Крім того, проблеми з каналами реалізації стали ще одним чинником низьких цін цього сезону. Через блокаду морських портів зараз практично немає можливості вивозити ягоду на експорт. Однак при цьому оптові та роздрібні ціни на малину можуть відрізнятися в 2 рази.

Читайте також:

"Така ситуація насамперед склалася через окупацію Херсонської області, виробники якої нині не можуть постачати свою продукцію на решту території України. Також важливу роль у різниці оптових та роздрібних цін відіграло стрімке подорожчання пального, а внаслідок значне збільшення витрат на логістику", - додали експерти.

Раніше ми писали, що ціни на черешню в Україні стрімко знижуються. Садівники змушені пропонувати цю продукцію помітно дешевше, ніж за аналогічний період минулого року.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK