Єгипет готовий працювати з Україною та закуповувати зерно: Буде укладено новий контракт

Уряд Єгипту офіційно запевнив посла України в тому, що не відмовляється від співпраці з Україною.
Єгипет готовий працювати з Україною та закуповувати зерно: Буде укладено новий контракт
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Єгипет не відмовляється від українського зерна та планує укласти новий контракт на його поставку. Про це повідомив перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран в ефірі "Громадське радіо".

Читайте також:

За його словами, інформація про те, що Єгипет відмовився від закупівлі українського зерна, є неправдивою.

"Дійсно, контракт був укладений. Так, українська сторона у зв’язку з блокадою портів не могла виконати його своєчасно. Вийшло так, що в угоді в них був не передбачений пункт про існування форс-мажору... Тож вони ухвалили цілком цивілізоване на законодавчому рівні рішення - закрити той контракт, який не можна виконати, і відкрити новий контракт, по якому здійснити закупку далі", - пояснив Непран.

Як зазначив віцепрезидент, уряд Єгипту офіційно запевнив посла України Миколи Нагорного в тому, що не відмовляється від співпраці з Україною, що розуміє ситуацію з блокуванням портів. Каїр надалі готовий працювати з нашою державою та закуповувати українське зерно.

Читайте також:

"Наші зернотрейдери мені сказали, що вони навіть раді такій ситуації, тому що, коли підписувалася угода в грудні минулого року, ціна була десь 249-250 доларів за тону. Зараз ціна виросла майже в два рази. Тобто з економічної точки зору їм навіть вигідніше стало, адже новий контракт укладатиметься вже по іншій ціні", - додав Непран.

Нагадаємо, як повідомило раніше агентство Reuters, Єгипет вирішив розірвати контракти на поставку 240 тисяч тонн української пшениці.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK