В Україні зростають ціни на білокачанну капусту: Скільки потрібно заплатити

В Україні активізувався попит на якісну капусту.
В Україні зростають ціни на білокачанну капусту: Скільки потрібно заплатити
Ілюстративне фото / epaimages.com

В Україні цього тижня зафіксовано подорожчання білокачанної капусти. Однак підвищувальний ціновий тренд притаманний лише сегменту продукції високої якості, повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

"Головною причиною подорожчання в цьому сегменті стала досить обмежена пропозиція якісної капусти, оскільки більшість господарств закладає її в сховища, відмовляючись від реалізації за поточними цінами", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Зазначається, що продаж білокачанної капусти ведеться в діапазоні 7-10 грн/кг, що в середньому на 20% дорожче ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Водночас ціна на білокачанну капусту в Україні вже в середньому в 1,7 раза вища ніж за аналогічний період 2021 року. При цьому більшість учасників ринку прогнозують подальше її подорожчання через зниження виробництва цієї продукції в країні.

Раніше ми писали, що тривале зростання вартості огірків в Україні призвело до суттєвого збільшення імпортних поставок. При цьому ціна на місцевий огірок протягом тижня практично не змінилася.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK