Ціни на цибулю в Києві: у яких супермаркетах найдешевший овоч

Розкид цін на цибулю в різних мережах досить суттєвий.
Ціни на цибулю в Києві: у яких супермаркетах найдешевший овоч
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У Києві середня роздрібна ціна на цибулю ріпчасту досягла абсолютного рекорду - 55,3 грн/кг. Про це свідчить інформація аналітиків EastFruit, які завершили аудит плодоовочевих відділів супермаркетів столиці України.

Читайте також:

Зазначається, що розкид цін на цибулю в різних мережах досить суттєвий.

"Мінімальна зафіксована нами ціна за цибулю стандартної якості, а ми не брали до уваги цибулю, яка не відповідає мінімальним вимогам щодо якості, склала 44,99 грн/кг. Максимальна зафіксована ціна - 69,99 грн/кг", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Так, найдешевша цибуля була виявлена в одному з магазинів мережі Novus. А ось найдорожчу цибулю продавали в декількох магазинах мережі супермаркетів "Сільпо".

Як розповіли аналітики, дешевше за 50 грн/кг можна було знайти цибулю, крім Novus, лише в магазинах "Варус". Найбільш типовою вартістю була 52,99 грн/кг. За такою чи близькою до цієї ціни продавали свіжу цибулю в столичних магазинах мереж АТБ, "Еко-маркет", "Велика Кишеня", "Велмарт", "Фора", у більшості магазинів мережі Novus та в частині магазинів мережі "Сільпо".

Раніше ми писали, що в Україні середня вартість охолодженої свинини в лютому була на 1,4% або 2,5 грн/кг дешевше, ніж місяцем раніше.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK