Колишніх цін більше немає: в Україні подешевшав ходовий овоч

В Україні тепличні огірки почали дешевшати.
Колишніх цін більше немає: в Україні подешевшав ходовий овоч
Ілюстративне фото / Getty Images

Цього тижня в Україну почали надходити великі партії огірків виробництва Туреччини. Ціни на імпортний овоч дещо нижчі, ніж на місцеву продукцію. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Читайте також:

Так, на сьогодні огірок із Туреччини та Румунії на українському ринку відвантажують по 55-60 грн/кг. Водночас із місцевих комбінатів продукція надходить дрібними партіями, і відпускні ціни в цьому сегменті озвучуються в межах 60-70 грн/кг, що в середньому на 12% дешевше, ніж минулого тижня.

За словами ключових гравців ринку, основною причиною зниження цін у цьому сегменті є різке збільшення пропозиції імпортного огірка, тоді як попит на ринку залишається помірним.

Читайте також:

Аналітики зазначають, що сьогодні вартість тепличних огірків в Україні вже в середньому на 13% нижча, ніж на початку листопада минулого року.

Раніше ми писали, що відпускні ціни на яблука в Україні почали знижуватися після стрімкого подорожчання. Дешевшає переважно та продукція, яку фермери не закладають у сховище через низьку якість.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK