Ціни на картоплю зростають: скільки коштує улюблений овоч українців

Виробники почали активно підвищувати ціну на картоплю.
Ціни на картоплю зростають: скільки коштує улюблений овоч українців
Ілюстративне фото / Getty Images

В Україні почала поступово дорожчати картопля після тривалого періоду цінової стабільності. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Читайте також:

Так, українські фермери пропонують до продажу картопля по 7-10 грн/кг, причому лише за останній тиждень ціна на цю продукцію зросла в середньому на 13%.

За словами експертів, причиною подорожчання продукції все ж залишається підвищений інтерес оптових компаній і населення до закупівлі картоплі. При цьому в деяких регіонах через несприятливі погодні умови збирання картоплі дещо ускладнюється, що також стимулює зростання цін у картопляному сегменті.

Водночас пропозиція якісної продукції на ринку обмежена через те, що деякі великі господарства вважають за краще стримувати продажі високоякісної картоплі в надії на подальше зростання цін в цьому сегменті.

Читайте також:

Зазначається, що на сьогодні вартість картоплі в Україні вже в середньому вдвічі більша, ніж наприкінці жовтня 2022 року. Великі гравці ринку не поспішають із продажем основних обсягів картоплі, оскільки розраховують на подальше зростання цін у цьому сегменті.

Раніше ми писали, що в Україні продовжують стрімко зростати ціни на тепличні огірки. Причин для ситуації, що склалася, було відразу декілька.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK