Фермери зможуть отримати модульні зерносховища: які умови програми

Зерносховища допоможуть аграріям зберегти власний зібраний урожай, сприятимуть зменшенню дефіциту сховищ для зберігання зерна та післязбиральних втрат.
Ілюстративне фото / pixabay.com
Ілюстративне фото / pixabay.com

За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) розпочалась реєстрація для отримання модульних зерносховищ місткістю 1000 тонн. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Читайте також:

Фермери, які бажають взяти участь у програмі, можуть подати заявку на отримання допомоги через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 19 березня 2025 року.

У межах цієї ініціативи ФАО передасть 615 модульних зерносховищ агровиробникам, які обробляють землю в Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Харківській та Херсонській областях. 

Читайте також:

Кожен відібраний для участі в програмі фермер отримає одне зерносховище для свого господарства, що дозволить безпечно зберігати врожай для подальшого використання або продажу. Ініціатива забезпечить зберігання понад 600 тис тонн зерна.

Для участі в програмі фермери повинні обробляти від 200 до 1000 гектарів офіційно зареєстрованих земель, які активно використовуються для сільськогосподарського виробництва. 

"Надані зерносховища допоможуть аграріям зберегти власний зібраний урожай, сприятимуть зменшенню дефіциту сховищ для зберігання зерна та післязбиральних втрат", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Зазначається, що після обробки та аналізу всіх отриманих заявок відібрані учасники програми отримають підтвердження через ДАР та будуть повідомлені про час та місце отримання допомоги.

Варто зауважити, що подання заявки не гарантує отримання модульного зерносховища, оскільки їхня кількість обмежена.

Раніше ми писали, що в січні 2025 року Україна експортувала 891 000 тонн пшениці, що майже на 40% менше, ніж за той самий період минулого року. При цьому змінилася географія поставок: Індонезія практично припинила закупівлі, а Таїланд і Малайзія значно скоротили обсяги ввезення.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK