Кабінет Міністрів розглядає можливість продовження терміну прийому заяв на виплати ВПО до 30 квітня. Це питання обговорювалося на засіданні Координаційного штабу з питань ВПО, розповіли в Мінреінтеграції.

Читайте також: Навчання, робота або гранти: що служба зайнятості пропонує ВПО

За інформацією відомства, учасники засідання повідомили, що через велику кількість звернень щодо продовження виплат на проживання ВПО з 1 березня 2024 року в деяких органах соціального захисту населення та ЦНАПах записатися на прийом можна не раніше квітня.

Наразі обговорюються зміни до постанови КМУ від 20 березня 2022 року №332, якою затверджено порядок надання допомоги на проживання ВПО. Розглядається варіант продовжити термін подачі заяв до 30 квітня.

У разі ухвалення цих змін внутрішньо переміщені особи, які отримували таку допомогу та подали заяву на її продовження у квітні, зможуть отримувати виплати, починаючи з березня.

Читайте також: Допомога для ВПО по-новому: хто має звернутися з заявою про продовження виплат

"На гарячі лінії Мінреінтеграції звертається багато ВПО з приводу строків подачі заяв на продовження виплат. Наразі напрацьовуються відповідні зміни до урядової постанови, щоб усі нормально встигли це зробити", - зазначила віцепрем'єр-міністр Ірина Верещук.

Раніше ми писали, що в Україні з 1 березня 2024 року запрацюють нові правила допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).