ДТЕК запускає проєкт допомоги багатодітним сім'ям в Україні

Для участі в проєкті необхідно вибрати суму, яку готові внести. При цьому особовий рахунок клієнта, на який її буде зараховано, система визначить автоматично.
ДТЕК запускає проєкт допомоги багатодітним сім'ям в Україні
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Постачальник електроенергії Yasno, який входить до групи ДТЕК, запустив нову функцію підтримки донатами багатодітних сімей, які не мають можливості розрахуватися за спожиту електроенергію самостійно. Про це повідомили в компанії.

"Якщо ви маєте можливість і бажання допомогти українцям, які потребують підтримки під час дії воєнного стану, ми створили таку можливість. Ваш внесок у розмірі 25, 50, 100 або 200 грн на особовий рахунок з електроенергії багатодітної сім'ї дозволить їм вирішити одну з базових і найважливіших потреб - ви подаруєте світло, яке необхідне в кожному домі", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Наголошується, що для участі в проєкті необхідно вибрати суму, яку готові внести. При цьому особовий рахунок клієнта, на який її буде зараховано, система визначить автоматично серед тисяч багатодітних сімей.

Надіслані кошти будуть використані лише для оплати за спожиту електроенергію, а кількість таких донатів не обмежена.

Раніше ми писали, що Міністерство соціальної політики України уклало меморандум про взаєморозуміння з Всесвітньою продовольчою програмою, згідно з яким внутрішньо переміщені особи з числа найбільш уразливих груп отримають додаткові до державних програм грошові виплати.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK