Українців попередили про нову схему шахраїв: Крадуть дані платіжних карток

У соціальній мережі Facebook виявлено шахрайську сторінку, яка імітує ресурс телеканалу ТСН.
Українців попередили про нову схему шахраїв: Крадуть дані платіжних карток
Иллюстративное фото / depositphotos.com

В Україні з'явилася нова шахрайська схема. Зловмисники намагаються викрасти дані платіжних карток, використовуючи тематику грошової допомоги від ООН. Про це повідомили в урядовій команді реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA.

Читайте також:

Так, у соціальній мережі Facebook виявлено шахрайську сторінку, яка імітує ресурс телеканалу ТСН.

"На сторінці пропонують взяти участь в опитуванні. Для цього потрібно перейти за посиланням і нібито отримати "грошову допомогу в рамках соціальної програми ООН". Надалі користувачеві буде запропоновано надати персональну інформацію та зробити додатковий платіж, у результаті чого дані платіжної картки будуть скомпрометовані" , - йдеться в повідомленні.

Онлайн-мошенничество с использованием тематики "денежной помощи в рамках социальной программы ООН"
Онлайн-мошенничество с использованием тематики "денежной помощи в рамках социальной программы ООН" / cert.gov.ua

Українцям рекомендують ніколи не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах, а також налаштувати контроль руху коштів. Наприклад, підключити SMS-інформування, встановити ліміти на операції.

Читайте також:

"Якщо дані платіжної картки помилково введені на шахрайському вебсайті, негайно заблокувати платіжну картку за допомогою мобільного додатка, гарячої лінії банку (телефон вказаний на звороті картки) або через інтернет-банкінг", - додали в CERT-UA.

Раніше ми писали, що в Національному банку України нагадали про актуальні схеми шахрайства, за допомогою яких аферисти намагаються заволодіти грошима або особистими даними українців.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK