Перерахунок пенсій в Україні: Хто отримає прибавку й коли

Виплата перерахованих пенсій буде здійснюватися, починаючи з червня й із доплатою за квітень і травень.
Перерахунок пенсій в Україні: Хто отримає прибавку й коли
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працювали, тобто за них сплачений єдиний соціальний внесок, кожні два роки отримують право на перерахунок пенсії. Про це повідомили в Пенсійному фонді України.

Зазначається, що такий перерахунок провадиться за зверненням пенсіонера або автоматично з 1 квітня. При цьому право на автоматичний перерахунок визначає страховий стаж, набутий у тому числі до лютого поточного року.

Читайте також:

"Перерахунок проводиться з урахуванням лише страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або в разі доцільності з урахуванням стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії", - пояснили в ПФУ.

У відомстві додали, що виплата перерахованих пенсій буде здійснюватися, починаючи з червня та з доплатою за квітень і травень.

Згідно зі статистичним звітом на 1 квітня 2022 року, в Україні 10,8 млн пенсіонерів, з яких 2,7 млн ​​обліковуються як працюючі. Середній розмір пенсії працюючих пенсіонерів - 4 532,91 грн, що на 162,46 грн більше середнього розміру пенсій усіх пенсіонерів (4 370,45 грн).

Публикация ПФУ в Facebook
Публикация ПФУ в Facebook

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів України визначив перелік банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошова допомога, заробітна плата працівникам бюджетних установ протягом дії воєнного стану.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK