Українцям пояснили, чому ПриватБанк блокує карти клієнтів

ПриватБанк є державною установою, тому всі дії провадяться тільки в рамках закону.
Українцям пояснили, чому ПриватБанк блокує карти клієнтів
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Останнім часом українці почали скаржитися, що ПриватБанк блокує їхні картки. Люди заявляють, що не можуть розпоряджатися власними коштами у звичному режимі.

Це пов'язано з незаконними транзакціями та підозрілими переказами коштів, пояснив прессекретар ПриватБанку Олег Серга, пише УНН.

Читайте також:

"ПриватБанк є державною установою, тому ті чи інші дії здійснюються тільки в рамках закону. Просто так карти ніхто не блокує. Причиною можуть бути незаконні транзакції. Якщо банк це помічає, то рахунки можуть бути заблоковані до з'ясування обставин", - зазначив прессекретар.

Як повідомляють в установі, згідно з пунктом законодавства "Про запобігання та протидію легалізації фінансів, отриманих незаконними методами, фінансуванню терористичних акцій та фінансуванню розповсюдження зброї масового ураження", банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу виявляє правильність транзакцій.

Читайте також:

У зв'язку з воєнним станом в Україні перевірка транзакцій здійснюється уважніше, додав Серга. Так держава намагається уникнути фінансування терористичних груп та агентів окупантів.

"З початку війни ми заблокували чимало карток. Проте не завжди власники картки винні, адже шахраї можуть користуватися ними без відома власників. Це вдається через перевипуск SIM-карток. Тож радимо зареєструвати мобільний номер, щоб не стати жертвою шахраїв", - резюмував Серга.

Раніше ми писали, що з 1 червня 2022 року ПриватБанк скасував кредитні канікули.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK