Перейменування вулиць у Києві: Чи потрібно мешканцям столиці змінювати документи

Юридичні особи повинні вносити відповідні зміни в установчі документи після перейменування вулиці.
Перейменування вулиць у Києві: Чи потрібно мешканцям столиці змінювати документи
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У разі перейменування вулиці в Києві документи змінювати не потрібно. Про це заявив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

"Перейменування (вулиць - ред.) не створює жодних побутових проблем, ніхто не повинен відразу бігти до ЦНАПу, щоб зробити відмітку про нову адресу. Перереєстрація може відбуватися під час заміни паспорта, вклеювання нових фотографій, зміни прізвища тощо, тобто коли в особи виникає потреба", - пояснив Лелюк.

Читайте також:

За його словами, документи, що засвідчують право власності на нерухомість, залишаються чинними в разі зміни назви вулиці, на якій вони розташовані. Такі документи змінюють лише за необхідності, наприклад, для купівлі-продажу чи дарування нерухомості.

"Таким чином якщо власник захоче продати, подарувати чи передати в спадок свою нерухомість, у документах, які оформлятимуться на нову особу, уже вкажуть нову назву. На вартості послуг нотаріуса це не позначиться", - сказав Лелюк.

Читайте також:

Водночас юридичні особи мають вносити відповідні зміни до установчих документів. Згідно з чинним законодавством, перейменування вулиці місцезнаходження юрособи є зміною місцезнаходження.

Але граничних термінів для цього немає, тому підприємство саме може вирішувати, коли необхідно провести реєстрацію змін.

Раніше ми писали, що МАФи, які знаходяться біля станцій метро та перешкоджають доступу населення до укриттів, демонтують та перенесуть на інші локації.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK