Платіжки за газ: У "Нафтогазі" нагадали, як правильно передавати показання лічильника

Щоб нарахування в платіжках були коректні, передавати показання лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця.
Платіжки за газ: У "Нафтогазі" нагадали, як правильно передавати показання лічильника
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У газопостачальній компанії "Нафтогаз України" нагадали про важливість передачі показань газового лічильника оператору ГРМ. Про це йдеться на сторінці компанії в Facebook.

Так, щоб нарахування в платіжках були коректні, передавати показання лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця.

Читайте також:

Передавати показання лічильника потрібно оператору ГРМ (облгазу). Облік газу - зобов’язання та відповідальність операторів газорозподільних мереж (облгазів). Працівники саме цих компаній повинні періодично знімати дані лічильника, перевіряти стан газового обладнання тощо.

У компанії зазначили, що передати показання оператору можна одним із способів. Зокрема, на сайті або в чат-боті облгазу чи зателефонувавши до контакт-центру облгазу.

Крім того, у "Нафтогазі" пояснили, як вираховується сума платіжки й чому важливо передавати показання вчасно.

Читайте також:

"Компанія як постачальник газу, формуючи рахунки, використовує дані від операторів ГРМ. Ви передаєте показання вашому облгазу, а він завантажує дані на інформаційну платформу Оператора ГТСУ. Саме з цієї платформи ми як постачальник газу беремо об’єми спожитого вами газу й множимо їх на ціну, зафіксовану в межах вашого поточного тарифного плану", - йдеться в повідомленні.

Якщо клієнт не передав показання лічильника чи передав їх запізно, оператор ГРМ завантажує на платформу граничні об’єми споживання відповідно до Кодексу ГРМ. Тож важливо передавати інформацію вчасно, додали в компанії.

Публікація ГК "Нафтогаз України" у Facebook
Публікація ГК "Нафтогаз України" у Facebook

Раніше ми писали, що клієнти ГК "Нафтогаз України" мають змогу отримати знижку на блакитне паливо. Її можна буде використовувати при наступному платежі.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK