У звільненій Харківській області триває активна виплата пенсій

Перші пенсії вже доставлені пересувними відділеннями Укрпошти у звільнені Балаклію та Граково на Харківщині.
У звільненій Харківській області триває активна виплата пенсій
Ілюстративне фото / depositphotos.com

На звільнених від окупантів територіях Харківської області триває активна виплата пенсій. Зокрема, перші пенсії вже доставлені пересувними відділеннями Укрпошти в Балаклію та Граково. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Зазначається, що пенсіонерам, які не виходять із дому, гроші розвезуть по домівкам до кінця тижня.

Читайте також:

"Наразі проводиться виплата пенсій за квітень, травень та вересень згідно з відомостями з Пенсійного фонду України (ПФУ). Щойно з’являться відомості за решту місяців, будуть здійснені виплати й за них. Очікується, що це може бути вже на початку жовтня", - йдеться в повідомленні.

Громадяни, які живуть на територіях, що зараз звільняються, не мали можливості отримувати соціальні виплати від держави, зокрема пенсії, близько пів року. При цьому гроші щомісяця нараховувалися.

Читайте також:

У міністерстві уточнили, що через Укрпошту можуть отримати пенсію лише її клієнти.

Пенсіонери, які отримують виплати на банківські картки та не можуть зараз зняти готівку, мають можливість написати заяву про переведення на обслуговування до Укрпошти. Тоді вони отримають гроші у відділенні поштового зв’язку чи пересувному відділенні. 

Раніше ми писали, що з 13 вересня національний оператор поштового зв'язку Укрпошта почав відновлювати роботу у звільнених містах Харківської області.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK