Ще одна категорія чоловіків отримала право на демобілізацію: Кого стосується

Чоловіки, у яких з'явилася третя дитина, мають право на демобілізацію.
Ще одна категорія чоловіків отримала право на демобілізацію: Кого стосується
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні чоловіки, у яких з'явилася третя дитина під час військової служби, мають право на демобілізацію. Відповідний законопроєкт підтримав 331 парламентарій. Про це повідомив у Telegram народний депутат Олексій Гончаренко.

Читайте також:

"Ті чоловіки, які мають на утриманні трьох дітей, не підлягають мобілізації. Але якщо батько вступив до лав ЗСУ, а третя дитина народилася вже після цього, раніше він не мав права на демобілізацію", - написав нардеп.

У перші дні повномасштабного вторгнення багатодітні чоловіки були мобілізовані до лав ЗСУ. Вони мали право призиватися за власним бажанням, але на практиці це працювало не всюди, зазначив Гончаренко.

Читайте також:

Однак після ухвалення законопроєкту ще однією причиною для звільнення з військової служби під час воєнного стану стала наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.

"Отже, якщо дитина народилася вже під час служби або сімейні обставини змушують повернутися, то військовий матиме право на демобілізацію", - додав нардеп.

Публікація Олексія Гончаренка в Telegram
Публікація Олексія Гончаренка в Telegram

Раніше ми писали, що Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK