В Україні з жовтня зміниться механізм виплат субсидій та пільг: Що нового

Виплати субсидій та пільг здійснюватимуться через органи Пенсійного фонду України.
В Україні з жовтня зміниться механізм виплат субсидій та пільг: Що нового
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 1 жовтня в Україні зміниться механізм виплат субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання побутового палива та скрапленого газу. Про це повідомили в КМДА, посилаючись на постанову Кабміну №1041 від 16 вересня 2022 року.

Згідно з постановою виплати субсидій та пільг здійснюватимуться через органи Пенсійного фонду України.

Читайте також:

"Таке рішення ухвалюється з метою забезпечення права на належні пільги особам, які були вимушені покинути свої домівки через повномасштабну російську агресію. Таким чином усі, хто має таке право, продовжуватимуть отримувати пільги на місцях тимчасового проживання. Особи, які вже отримують субсидії та пільги, зміни механізму на собі не відчують. Виплати будуть надходити тим способом, яким надходили до цього: на карткові рахунки чи через Укрпошту", - пояснили в КМДА.

Крім того, до 1 грудня діятиме перехідний період, протягом якого нарахування субсидій та пільг здійснюватимуть органи соціального захисту населення. Після цього такі функції також перейдуть до органів ПФУ.

Раніше ми писали, що безробітні українці можуть розраховувати на субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK