Військові пенсіонери зможуть отримати доплату до пенсії: У ПриватБанку назвали умову

ПриватБанк пропонує взяти участь в акції "Даруємо 20 000 до пенсії", яка стартувала в січні й діятиме до кінця травня 2023 року.
Військові пенсіонери зможуть отримати доплату до пенсії: У ПриватБанку назвали умову
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Державний ПриватБанк пропонує військовим пенсіонерам отримувати свою пенсію в банку та взяти участь в акції "Даруємо 20 000 до пенсії". Вона стартувала в січні й діятиме до кінця травня 2023 року. Про це повідомила пресслужба банку.

Зазначається, що в рамках акції всі клієнти, хто отримує військову пенсію в ПриватБанку, беруть участь у трьох щомісячних розіграшах 20 тисяч гривень.

Читайте також:

Як пояснили у фінустанові, для оформлення пенсійної картки військовим пенсіонерам треба лише один раз звернутися до найближчого відділення ПриватБанку з паспортом та кодом платника податків.

Після відкриття картки залишається лише підписати заяву на перерахування пенсії на картку банку, за якою банк візьме на себе всі формальності щодо оформлення відповідних документів у Пенсійному фонді.

Читайте також:

Відкрити пенсійну картку в ПриватБанку можна й без відвідування банку - через смартфон та Приват24. Головне обов'язково мати при собі ідентифікаційний код (ІПН) та документ, що засвідчує особу, а також заздалегідь відсканувати їх.

Військовими пенсіонерами вважаються громадяни України від 18 років, які є колишніми чи діючими військовослужбовцями та отримують пенсійні виплати відповідно до законів "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" або "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" на картку для виплат ПриватБанку.

Раніше ми писали, що в Україні "військові" пенсії призначаються та виплачуються військовослужбовцям після їхнього звільнення зі служби.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK