Сплатити за зберігання номерних знаків можна онлайн: як це зробити

Як онлайн продовжити платне зберігання номерних знаків.
Сплатити за зберігання номерних знаків можна онлайн: як це зробити
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 12 січня в Електронному кабінеті водія можна сплатити за продовження зберігання номерних знаків без особистого візиту до сервісного центру Міністерства внутрішніх справ, де вони знаходяться. Про це повідомив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Читайте також:

"Відповідальне зберігання номерних знаків - це зручна послуга для тих, хто хоче перезакріпити свої номерні знаки після, наприклад, продажу авто, на інший транспортний засіб. Їх можна залишати на зберіганні для подальшого закріплення за новим своїм транспортним засобом або автівкою іншого з подружжя, дочки, сина, батьків", - йдеться в повідомленні.

Послугу надають територіальні сервісні центри МВС. Раніше оплату за продовження можна було підтвердити лише особисто або через уповноваженого представника, але тільки офлайн. 

Читайте також:

Як залишити номерні знаки на зберігання

При перереєстрації транспортного засобу (наприклад, під час укладання договору купівлі-продажу в сервісному центрі МВС), потрібно повідомити адміністратору сервісного центру МВС про бажання зберегти номерний знак державної реєстрації для наступного авто. 

Вартість за одну добу зберігання становить 10,8 грн. Термін такого зберігання визначає сам клієнт, який замовляє послугу. 

Читайте також:

Як продовжити платне зберігання номерних знаків

Продовжити термін зберігання номерних знаків можна онлайн або офлайн. Оплата за продовження зберігання має відбутися не пізніше закінчення строку зберігання номерного знаку.

В Електронному кабінеті водія слід авторизуватися, обрати цю послугу серед електронних послуг, визначитися з терміном продовження зберігання та оплатити. Сервісний центр МВС отримує інформації про продовження зберігання номерних знаків автоматично.

Зазначається, що на час дії воєнного стану в Україні знищення номерних знаків, які перебувають на платному зберіганні, не проводиться. Це означає, що плата за їхнє зберігання нараховується. Сервісні центри МВС продовжують зберігати такі номерні знаки до моменту звернення власника або до скасування правового режиму воєнного стану.

Раніше ми писали, що з 14 грудня 2022 року в Україні змінюється алгоритм реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK