Що робити, якщо зникли речі з камери зберігання в магазині: поради Держпродспоживслужби

Адміністрація супермаркету несе повну відповідальність за схоронність речей, які зберігаються в комірках схову.
Що робити, якщо зникли речі з камери зберігання в магазині: поради Держпродспоживслужби
Ілюстративне фото / gettyimages.com

Приходячи в магазин за покупками, люди можуть залишати особисті речі в камері зберігання. Що робити, якщо вони зникли звідти, розповіли в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

‍Так, у разі крадіжки особистих речей із камери зберігання рекомендують відразу ж викликати адміністрацію закладу та поліцію.

Читайте також:

"Адміністрація супермаркету несе повну відповідальність за схоронність речей, які зберігаються в комірках схову (частина 3 статті 937 Цивільного кодексу України). Зберігач речей повинен відшкодувати всі збитки в разі втрати в розмірі їхньої вартості", - йдеться в повідомленні.

Також необхідно згадати, що саме знаходилося в сумці, детально описати всі речі поліції, щоб зафіксувати все документально.

Читайте також:

Якщо адміністрація магазину в разі крадіжки речей у комірках схову відмовляється добровільно відшкодувати заподіяні збитки в повному розмірі, постраждалий має право звернутися з відповідним позовом до суду.

"Пам'ятайте головне, що залишення речей у камері схову в магазині - це право, а не обов'язок покупця", - додали у відомстві.

Раніше ми писали, чи мають право охоронці в магазинах перевіряти особисті речі покупців.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK