Як захистити свою платіжну картку від шахраїв: поради українцям

Щоб не дати шахраям можливості списати кошти з банківської картки, потрібно дотримуватися кількох простих правил безпеки.
Як захистити свою платіжну картку від шахраїв: поради українцям
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України дали поради, як захистити свою платіжну картку. Відповідну інформацію опублікувала пресслужба відомства.

Читайте також:

Так, щоб не дати шахраям можливості списати кошти з вашої банківської картки, потрібно дотримуватися кількох простих правил безпеки:

  1. Не тримайте PIN-код картки разом із самою карткою. Його потрібно знати напам'ять.
  2. Не розголошуйте PIN-код і CVV2-код своєї платіжної картки. Ігноруйте запити надати цю інформацію навіть від працівників банку або представників правоохоронних органів.
  3. Регулярно змінюйте PIN-код картки. Проте робіть це через перевірений банкомат, який розташований всередині відділення банку.
  4. Встановіть добовий ліміт на зняття готівки з платіжної картки. У разі шахрайства це обмежить списання значних сум коштів.
  5. Під'єднайте послугу SMS-інформування про всі операції за картковим рахунком. Так ви зможете відстежувати транзакції та вчасно зреагувати в разі неправомірних дій із вашою карткою.
  6. Не використовуйте чужі телефони для входу в Особистий кабінет мобільного банку. Вхід здійснюйте лише з власних пристроїв.
  7. Уникайте зберігання даних вашої картки на сайтах інтернет-магазинів. Це зменшить імовірність того, що вони будуть викрадені в разі хакерської атаки.
  8. У разі втрати (крадіжки) картки негайно телефонуйте до банківської установи для її блокування.

Раніше ми писали, що кіберполіція Полтавської області у співпраці зі службою безпеки ПриватБанку викрила шахраїв, які привласнили мільйон гривень, видаючи себе за працівників банку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK