У ПФУ пояснили, чим відрізняються мінімальний розмір пенсії та мінімальний розмір пенсійної виплати

У Пенсійному фонді пояснили різницю.
У ПФУ пояснили, чим відрізняються мінімальний розмір пенсії та мінімальний розмір пенсійної виплати
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У Пенсійному фонді України пояснили, у чому різниця між мінімальним розміром пенсії та мінімальним розміром пенсійної виплати. Інформація оприлюднена на сайті відомства.

Читайте також:

Так, мінімальний розмір пенсії - це визначена законодавством для певної категорії пенсіонерів мінімальна пенсія. Тобто величина, до якої встановлюються належні пенсіонеру надбавки, підвищення, доплати до пенсій (наприклад, доплата за понаднормовий стаж, підвищення ветерану війни, надбавка на догляд, цільова грошова допомога, щомісячна компенсація в разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи тощо).

У ПФУ додали, що мінімальний розмір пенсійної виплати також гарантується законодавством певним категоріям пенсіонерів. Це розмір виплати з урахуванням встановлених до пенсій надбавок, підвищень та доплат. 

Читайте також:

Понад мінімальну пенсійну виплату в межах максимального розміру пенсії встановлюється пенсія за особливі заслуги перед Україною.

Згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" максимальний розмір пенсії не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність (з 1 січня 2023 року - 20 930 грн).

Раніше ми писали, які додаткові гарантії мають пенсіонери з тривалим страховим стажем.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK