Пенсії в Україні: як можна збільшити розмір призначених виплат

Чи можна завдяки добровільним внескам підвищити розмір призначеної пенсії.
Пенсії в Україні: як можна збільшити розмір призначених виплат
Ілюстративне фото / Getty Images

Розмір пенсії напряму залежить від тривалості набутого людиною страхового стажу та величини її заробітної плати, яку вона офіційно отримувала протягом трудової діяльності. Проте виплати можна збільшити. Про це повідомили в Пенсійному фонді України.

Читайте також:

Зазначається, що спрощений механізм добровільної участі громадян у системі пенсійного страхування дозволяє впливати на розмір пенсії, яка буде призначена людині в майбутньому, після досягнення пенсійного віку. За нових умов добровільно сплачувати страхові внески на пенсійне страхування можуть лише особи, які не є пенсіонерами.

Читайте також:

"Завдяки добровільним внескам можна підвищити розмір майбутньої пенсії. Для тих, хто офіційно не працює, добровільно сплачені внески - це набутий страховий стаж та заробітна плата для майбутньої пенсії, для працюючих - збільшена заробітна плата", - йдеться в повідомленні.

Отже, якщо людина вже отримує пенсію, то новий механізм сплати добровільних внесків не для неї. 

Читайте також:

Натомість збільшити пенсійні виплати пенсіонера можна за допомогою благодійних пожертв. У разі здійснення персоналізованої благодійної пожертви 70% суми спрямовується для виплати пенсії обраному пенсіонерові, а решта 30 % - як фінансовий ресурс на фінансування пенсій інших пенсіонерів.

Раніше ми писали, що в Україні деякі громадяни мають право вийти на заслужений відпочинок у 50 років.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK