Пожирачі електроенергії: які прилади найбільш енерговитратні і як правильно їх використовувати

Які прилади й коли не слід вмикати.
Пожирачі електроенергії: які прилади найбільш енерговитратні і як правильно їх використовувати
Ілюстративне фото / Getty Images

У кожного вдома є побутова техніка. Однак деякі прилади є дуже потужними споживачами енергії. Про це повідомили в НЕК "Укренерго".

Так, найбільше електроенергії споживають кондиціонери, пральні машинки, праски та бойлери. Використовувати такі прилади найкраще впродовж дня почергово, обмежуючи використання в пікові години з 19:00 до 22:00 включно.

facebook.com/npcukrenergo

Читайте також:

"Цим ви полегшите енергосистемі можливість відновитися після 6 місяців масованих атак на енергооб'єкти. Адже зараз енергосистема в активній фазі лікування, щоб до наступної зими стати здоровішою. Допомогти в лікуванні може кожен: варто лише правильно розподілити роботу домашніх електропомічників, зменшивши їх використання у вечірні години" , - йдеться в повідомленні.

До того ж ця звичка не лише допоможе енергосистемі, але й дозволить зекономити на оплаті за електроенергію. Адже при наявності двозонного лічильника вартість електроенергії в нічній зоні вдвічі дешевша, ніж у денній.

Публікація НЕК "Укренерго" у Facebook
Публікація НЕК "Укренерго" у Facebook

Раніше ми писали, що українців просять економити електроенергію ввечері, незважаючи на те, що наразі її виробництва достатньо для покриття споживання.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK