Українці можуть дізнатися розмір майбутньої пенсії: ПФУ назвав спосіб

Українці можуть розрахувати свою пенсію.
Українці можуть дізнатися розмір майбутньої пенсії: ПФУ назвав спосіб
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Щоб оцінити розмір майбутньої пенсії за віком, українці можуть скористатися сервісом "Пенсійний калькулятор". Про це повідомили в Пенсійному фонді.

Читайте також:

"Цю послугу розроблено для людей, які хотіли б спрогнозувати своє пенсійне майбутнє й дізнатися орієнтовний розмір пенсії за віком за даними, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. При цьому користувач може додати відомості про ті періоди своєї трудової діяльності, які наразі у Фонді відсутні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що "Пенсійний калькулятор" розраховує прогнозний розмір пенсії за віком у "цінах" на час розрахунку: сервіс не здійснює припущень щодо зростання середньої заробітної плати в Україні в наступні роки чи рівня інфляції. 

Читайте також:

Також для визначення заробітної плати калькулятор використовує показники зарплати людини та середньої зарплати на момент проведення розрахунку. Саме тому розрахунок розміру пенсії в короткостроковій перспективі буде більш точним.

Крім розміру майбутньої пенсії, "Пенсійний калькулятор" дає змогу порахувати наявний страховий стаж людини та дозволяє визначити ймовірний вік виходу на пенсію з урахуванням можливо набутого стажу (тобто 60, 63 чи 65 років).

pfu.gov.ua

Раніше ми писали, чи можна завдяки добровільним внескам підвищити розмір призначеної пенсії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK