В Україну завезли продукт із хімікатами: чим небезпечний для здоров'я

Україна отримала повідомлення про те, що на її територію потрапив небезпечний продукт.
В Україну завезли продукт із хімікатами: чим небезпечний для здоров'я
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З Польщі в Україну завезли броколі, оброблені хімічним препаратом хлорпірифос. Унаслідок вживання цього овочу може виникнути отруєння, повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області.

Читайте також:

"До Головного управління надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 5 червня 2023 року №2023.3251-fup2 стосовно виявлення хлорпірифосу в заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі в Україну", - йдеться в повідомленні.

Небезпечний овоч отримало підприємство "Здоровий продукт", яке тепер має вилучити з обігу всі броколі, отримані від польського постачальника.

В Україну завезли небезпечний продукт
В Україну завезли небезпечний продукт / t.me/gudpsso

Читайте також:

"Звертаємося до операторів ринку: у разі виявлення вказаного вантажу в обігу просимо повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області", - закликали у відомстві.

Фахівці пояснили, що хлорпірифос застосовують у якості інсектициду (хімпрепарату, що призначений для знищення комах) широкого спектра дії. Серед основних симптомів отруєння хлорпірифосом - біль у животі та втрата гостроти зору.

Публікація Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області в Telegram
Публікація Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області в Telegram

Раніше ми писали, що багато українців люблять рибу й часто її їдять. Вважається, що цей продукт багатий різноманітними корисними елементами. Проте деякі види дуже небезпечні.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK