Чи можна оформити субсидію, якщо є борги за комуналку - відповідь ПФУ

Як отримати субсидію, якщо є заборгованість зі сплати комунальних послуг.
Чи можна оформити субсидію, якщо є борги за комуналку - відповідь ПФУ
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У Пенсійному фонді розповіли, чи можуть оформити житлову субсидію українці, які мають заборгованість зі сплати комунальних послуг.

Читайте також:

Як пояснили в ПФУ, житлова субсидія не призначається, зокрема на наступний період, якщо домогосподарство має прострочену понад три місяці на дату надання інформації заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг чи витрат на управління багатоквартирним будинком, що виникла протягом трьох років і загальна сума якої на день звернення за призначенням житлової субсидії перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 680 грн.

Зазначається, що питання виникнення та погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг вирішуються з підприємствами-надавачами послуг, до повноважень яких належить облік такої заборгованості.

Читайте також:

У разі відмови в призначенні житлової субсидії у зв'язку з заборгованістю з оплати житлово-комунальних послуг людина може звернутися з новою заявою про призначення субсидії, де має бути зазначено перелік тих послуг, за якими відсутня заборгованість з оплати.

Раніше ми писали, чи мають право на субсидію ВПО.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK