Кабмін змінив правила виїзду за кордон: кому дозволили залишати Україну

В Україні змінили правила виїзду за кордон для деяких категорій студентів та курсантів.
Кабмін змінив правила виїзду за кордон: кому дозволили залишати Україну
Ілюстративне фото / dpsu.gov.ua

Кабінет Міністрів вніс зміни в правила перетинання державного кордону громадянами України. Кому з чоловіків дозволили залишати країну, розповіли в Держприкордонслужбі.

Читайте також:

Зокрема, пропуск через державний кордон студентів або курсантів закладів освіти України, які прямують за кордон для проходження практичної льотної підготовки в іноземні заклади освіти або в авіаційні школи, здійснюється прикордонниками за наявності підтвердних документів:

  • довідка від закладу освіти України щодо направлення студента або курсанта для проходження практичної льотної підготовки в іноземному закладі освіти або в авіаційній школі;
  • військово-облікові документи з відповідними відмітками районного (об'єднаного районного), міського (районного у містах, об'єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Зазначається, що студенти або курсанти закладу освіти України можуть безперервно перебувати за кордоном не більше строку проходження практичної льотної підготовки в іноземних закладах освіти або в авіаційних школах.

Читайте також:

Відтепер прикордонники забезпечують пропуск визначеної категорії осіб через кордон на виїзд з України за наявності документів, які підтверджують умову для пропуску.

Раніше ми писали, що уряд зняв обмеження на виїзд за кордон осіб, чиї рідні загинули або зникли безвісти під час участі в АТО.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK