Українці можуть порахувати свою пенсію: як збільшити розмір виплат

Майбутні пенсіонери можуть дізнатися про розмір своєї пенсії.
Українці можуть порахувати свою пенсію: як збільшити розмір виплат
Як можна самостійно порахувати свою пенсію / Getty Images

Українці мають можливість самостійно порахувати свою майбутню пенсію. Дізнатися про її розмір можна на порталі Пенсійного фонду України за допомогою пенсійного калькулятора. Про це повідомила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Читайте також:

Як розрахувати розмір майбутньої пенсії:

  1. Потрібно авторизуватися на сайті Пенсійного фонду, використовуючи кваліфікаційний електронний підпис (КЕП), "Дія.Підпис" або BankID.
  2. Відкрити розділ "Портал персональних послуг" й обрати "Пенсійний калькулятор". Усі дані, потрібні для розрахунку пенсії, у системі підтягуються автоматично.

За словами міністерки, не потрібно заповнювати вручну ні трудовий стаж, ні інформацію про місце роботи. Електронні сервіси дозволяють розрахувати все швидко й автоматично.

Читайте також:

"Важливо, що ви маєте можливість впливати. У пенсійному кабінеті можна не тільки розрахувати пенсію, а й в один клік доплатити страхові внески, якщо ви хочете, щоб ваша пенсія була більша. Або ж допомогти вашим рідним отримувати більшу пенсію вже зараз, заплативши внески для меценатської пенсії", - розповіла Жолнович.

Раніше ми писали, що деякі пенсіонери в Україні можуть розраховувати на доплату до пенсії в розмірі 4200 грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK