Автоматичне призначення субсидії на опалювальний сезон: хто має право

Більшість субсидій на опалювальний період буде призначено автоматично.
Автоматичне призначення субсидії на опалювальний сезон: хто має право
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг та витрати на управління багатоквартирним будинком призначається з моменту звернення за її призначенням до закінчення опалювального сезону. Про це повідомили в  Головному управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Читайте також:

Зазначається, що субсидії розраховуються на два періоди:

  • на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;
  • на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

В опалювальному періоді 2023-2024 років розрахунок субсидії буде проведено автоматично для всіх, кому було призначено субсидію на неопалювальний період 2023 року або чия субсидія становила 0,00 грн.

"Таким чином громадянам, які вже отримують субсидію або кому було призначено нульову субсидію в літній період, не потрібно звертатися додатково за виплатою", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

При розрахунку житлової субсидії з жовтня 2023 року враховуються доходи членів домогосподарства за І та ІІ квартали 2023 року. Доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року.

Раніше ми писали, що українцям із низьким рівнем доходу нараховуються субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Однак деяких громадян можуть позбавити виплат.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK