Українці отримають додаткову допомогу на придбання твердого палива - ПФУ

Протягом строку дії експериментального проєкту будуть діяти збільшені мінімальні норми забезпечення населення дровами та вугіллям для опалення.
Українці отримають додаткову допомогу на придбання твердого палива - ПФУ
Ілюстративне фото / Getty Images

В Україні отримувачі житлових субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива. Набула чинності відповідна постанова Кабінету Міністрів від 07.11.2023 №1173. Про це повідомили в Пенсійному фонді.

Читайте також:

Нормативним актом передбачено надання в опалювальному сезоні 2023-2024 років одержувачам пільг і житлових субсидій, які набули право на отримання виплати на придбання твердого пічного побутового палива або отримали відповідну виплату у 2023 році, додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів.

Уряд визначив, що протягом строку дії експериментального проекту для надання пільг та житлових субсидій будуть діяти збільшені мінімальні норми забезпечення населення дровами та вугіллям для опалення. 

Читайте також:

"Розмір додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива буде розраховано індивідуально для кожного домогосподарства як різницю між розміром, визначеним згідно з цією постановою, та розміром виплати до запровадження експериментального проєкту", - йдеться в повідомленні.

Тим, кому у 2023 році вже призначено пільгу або житлову субсидію на придбання твердого пічного побутового палива, додатково подавати заяву не потрібно. Розмір доплати перерахують за наявною інформацією. 

Читайте також:

Для встановлення доплати одержувачі пільг та житлових субсидій до 20 листопада отримають від ПФУ смс-повідомлення про необхідність надати від свого імені та членів домогосподарства згоду на збір, передачу та обробку персональних даних.  

Згода має буде надана до 1 грудня 2023 року як відповідь на смс-повідомлення (відповідь: "так" / "ні") або шляхом безпосереднього звернення до органу ПФУ. 

Читайте також:

Зазначається, що додаткова підтримка одержувачам пільг та житлових субсидій на придбання твердого пічного побутового палива може бути здійснена не більше одного разу протягом строку дії експериментального проєкту.

Раніше ми писали, що українці, які опалюють житло дровами та вугіллям, отримають фінансову підтримку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK