В Україні можуть запровадити нове свято для чоловіків: що відомо

Нардепи пропонують встановити Міжнародний чоловічий день.
В Україні можуть запровадити нове свято для чоловіків: що відомо
Ілюстративне фото / Getty Images

Народні депутати пропонують встановити в Україні нове свято - Міжнародний чоловічий день. Відповідний проєкт постанови №10270 внесли до Верховної Ради.

Читайте також:

Автори ідеї пропонують відзначати Міжнародний чоловічий день в Україні щорічно 19 листопада з метою відзначення досягнення та внеску хлопців та чоловіків, зокрема за їхній внесок у розвиток нації, суспільства, громади, сім'ї, шлюбу та догляду за дітьми.

"В Україні, як і в багатьох інших країнах, існують Міжнародний жіночий день і День прав людини. Проте, для забезпечення повноцінної рівності статей важливо встановити і Міжнародний чоловічий день, що визначається національним законодавством. Встановлення Міжнародного чоловічого дня може бути важливим кроком у підтримці гендерної рівності. Воно показує, що суспільство визнає важливість прав та проблем чоловіків, а також їхній внесок у суспільство. Це може стимулювати позитивні зміни в уявленнях про стать і взаємини між статями", - йдеться в пояснювальній записці.

Читайте також:

Міжнародний день чоловіків започатковано в Тринідаді й Тобаго в 1999 році. Наразі його відзначають у понад 80 країнах.

Раніше ми писали, що 14 липня Верховна Рада підтримала зміну дат святкування Різдва та двох інших свят в Україні.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK