Українцям дозволили обмінювати та відновлювати посвідчення водія в Італії

Додалася сьома країна, де можна обміняти та відновити посвідчення водія.
Українцям дозволили обмінювати та відновлювати посвідчення водія в Італії
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 27 листопада українцям, які перебувають у Мілані, доступні обмін та відновлення посвідчення водія у зв'язку з втратою чи викраденням. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ. 

Читайте також:

Зазначається, що Італія стала сьомою країною, де наші співгромадяни мають можливість отримувати одну з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС за кордоном. 

Як отримати послугу

Обмін та відновлення посвідчення водія здійснюється в Мілані в підрозділі ДП "Документ". Адреса розташування: місто Роццано (провінція Мілан), торгівельний центр Фіордалісо Мілан (Centro Commerciale Fiordaliso Milan - Via Curiel, 25 20089 Rozzano (Mi) Italia).

Прийом громадян відбувається в мобільних програмно-технічних комплексах - спеціально облаштованих мікроавтобусах білого кольору із символікою "Паспортний сервіс". Надання послуг здійснюється з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 у порядку живої та електронної черги.

Читайте також:

Для обміну та відновлення посвідчення водія потрібно із собою взяти такі документи:

  • паспорт громадянина України з зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи, або закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обов'язкова).

Читайте також:

Після подачі документів особу фотографують та створюють заявку на відновлення посвідчення водія. Далі вона надсилається в Україну до сервісного центру МВС. У разі схвалення замовник отримує готове посвідчення водія.  

Раніше ми писали, що тепер українці можуть відновити втрачене посвідчення водія в чотирьох містах Польщі в підрозділах ДП "Документ".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK