єВідновлення розширюється: компенсацію за знищене житло можуть отримати більше українців

Відтепер послуга доступна для тих, хто мав житло в спільній власності.
єВідновлення розширюється: компенсацію за знищене житло можуть отримати більше українців
Ілюстративне фото / Getty Images

В Україні розширили програму "єВідновлення". З 27 листопада заяви на компенсацію за знищене житло може подавати більше українців. Про це повідомили в Міністерстві відновлення України.

Читайте також:

Так, тепер послуга доступна для тих, хто мав житло в спільній власності. Для цього в "Дії" їм необхідно разом подати одну спільну заяву або кілька окремо. 

"Після цього комісія органу місцевого самоврядування опрацює повідомлення та визначить суму компенсації для кожного співвласника відповідно до його частки у власності. Відповідно в кожного буде й свій житловий сертифікат", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Сертифікат можна буде використати, щоб самостійно придбати нову квартиру чи будинок або об'єднати сертифікати з іншими співвласниками, щоб разом придбати нове спільне житло. 

Як зазначається, щоб скористатися житловим сертифікатом, потрібно припинити право власності на знищений об'єкт нерухомості за згодою всіх співвласників. Але робити це необхідно лише після того, як кожен із співвласників отримає свій сертифікат. 

Читайте також:

За даними відомства, уже 6,4 тис. українців подали заяви про зруйноване майно, для отримання компенсації за програмою "єВідновлення" й придбання нової квартири чи будинку. З них 827 людей уже мають згенеровані сертифікати, які підтверджують суму компенсації. 

Нагадаємо, українці, які внаслідок повномасштабної війни втратили своє житло, з 1 листопада почнуть отримувати житлові сертифікати в рамках програми "єВідновлення".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK