В Україні спростили проходження ВЛК для військових: Міноборони повідомило деталі

Пораненому військовому більше не треба возити документи особисто до військової частини після рішення ВЛК про відпустку або непридатність.
В Україні спростили проходження ВЛК для військових: Міноборони повідомило деталі
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні розробили зміни до законодавства, які дозволяють спростити процеси, пов'язані з проходженням військово-лікарської комісії (ВЛК) для поранених військовослужбовців ЗСУ  Міністерства оборони. Про це повідомила пресслужба відомства.

Читайте також:

"Як результат, пораненому військовому більше не треба возити документи особисто до військової частини після рішення ВЛК про відпустку або непридатність", - йдеться в повідомленні.

Відтепер заклади охорони здоров'я можуть обмінюватися документами з військовими частинами й ТЦК та СП через систему електронного документообігу:

  • довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва);
  • постанову ВЛК про потребу у відпустці для лікування;
  • постанову ВЛК про непридатність до військової служби;
  • інші документи, необхідні для формування рішення ВЛК.

Читайте також:

Зазначається, що зараз систему електронного документообігу розгорнуто в більшості військових частин, ТЦК та СП, а також у військових госпіталях і цивільних закладах охорони здоров'я, де поранені бійці проходять військово-лікарську комісію.

Документи про рішення ВЛК щодо відпустки або про непридатність за станом здоров'я в електронному вигляді до військової частини направить заклад охорони здоров'я, а військовослужбовець після цього може одразу їхати до ТЦК та СП за місцем проживання або відпустки.

Читайте також:

Зі свого боку військова частина після опрацювання рішення ВЛК надсилає відповідні документи для військовослужбовця безпосередньо до ТЦК та СП.

Так само заклад охорони здоров'я може отримувати додаткові документи, необхідні для формування висновку ВЛК із військової частини, наприклад, довідку про обставини травми. Варто лише відправити електронний запит.

Читайте також:

Для передачі електронних документів потрібно буде надати свою згоду на обробку персональних даних у закладі, звідки направлятимуться документи.

Раніше ми писали, що український військовослужбовець може оскаржити висновки військово-лікарської комісії, якщо вважає, що рішення ВЛК не відображає його реального стану здоров'я.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK