Українським військовим додатково виділять майже 800 млн грн: куди спрямують гроші

Додаткові кошти розподіляються військовими підрозділами на дуже нагальні потреби.
Українським військовим додатково виділять майже 800 млн грн: куди спрямують гроші
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль / kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів виділяє з резервного фонду держбюджету майже 800 млн грн на зміцнення обороноздатності. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Читайте також:

"Ще одне важливе рішення на порядку денному стосується оборони держави, що є для всіх нас пріоритетом №1. З резервного фонду держбюджету виділяємо 792 млн грн на зміцнення обороноздатності", - сказав він.

За словами Шмигаля, ці додаткові кошти розподіляються військовими підрозділами на дуже нагальні потреби. Зокрема, на закупівлю боєприпасів, тепловізорів, дронів.

Прем'єр-міністр пояснив, що йдеться саме про додаткове фінансування для кожної бригади (пропорційно до сплаченого в грудні ПДФО).

Читайте також:

"Посилюємо нашу армію для ефективної протидії ворогу, для звільнення та захисту наших земель, для якнайшвидшої перемоги", - додав очільник уряду.

Раніше ми писали, що у 2024 році на виплати військовослужбовцям в Україні буде виділено 751,3 млрд грн. Кабінет Міністрів планує зберегти доплати в розмірі 30 та 100 тисяч грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK