На деякі поїзди потрібно роздруковувати квитки: в УЗ пояснили, навіщо

У якому разі потрібно роздруковувати квитки на поїзд.
На деякі поїзди потрібно роздруковувати квитки: в УЗ пояснили, навіщо
Ілюстративне фото / t.me/UkrzalInfo

Квитки в смартфоні дійсні лише на території України. Пасажирам, які планують поїздку міжнародним рейсом до Австрії чи Угорщини, потрібно мати квитки на проїзд у паперовому вигляді. Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Читайте також:

"Ми вже звикли мати необхідні документи в себе в смартфоні. Електронні залізничні квитки тим більше. Їх не потрібно ні роздруковувати, ні обмінювати в касі для подорожей внутрішніми рейсами. Але міжнародні рейси до Австрії та Угорщини - виняток", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що міжнародний залізничний рух до цих країн здійснюється в партнерстві з угорськими та австрійськими залізничниками. У них свої правила, тому квиток має бути роздрукований. 

Читайте також:

Як пояснили в УЗ, українські вагони RIC (прямий поїзд №749 Київ - Відень) або угорський поїзд (№146 Чоп - Відень) здійснюють транзитний рух. Під час курсування представники залізничних компаній можуть перевіряти проїзні документи, робити на них відповідні позначки, фіксувати дані щодо статистики та звітності. 

Вартість розподіляється між залізницями країн пропорційно кількості кілометрів, яку проїхали пасажири територією тієї чи іншої країни, тож перевірка квитків є складовою частиною взаємного контролю.

Усім пасажирам, як придбали квиток у застосунку УЗ до Угорщини чи Австрії, надходитиме сповіщення pop-up про необхідність роздрукувати щойно придбаний квиток. Крім того, сам бланк квитка також містить марковану інформацію про необхідність роздрукувати електронний квиток. 

Читайте також:

"Якщо пасажир із якихось причин не виконав цю вимогу, то можуть виникнути неприємні ситуації. Зокрема, залізничники сусідніх країн можуть вимагати оплати за транзитний рух", - додали в компанії.

Раніше ми писали, що 4 квітня Укрзалізниця запустила продаж квитків онлайн до Угорщини №143/146 Чоп - Будапешт - Відень.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK