ПФУ звернувся до отримувачів субсидій та пільг: що потрібно зробити, щоб не залишитися без виплат

Кому потрібно звернутися до ПФУ за продовженням субсидій та пільг.
ПФУ звернувся до отримувачів субсидій та пільг: що потрібно зробити, щоб не залишитися без виплат
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Деяким отримувачам субсидій та пільг до 1 липня необхідно звернутися до Пенсійного фонду України, щоб продовжити отримувати грошову допомогу. Про це повідомили в ПФУ.

Читайте також:

Так, у зв'язку з завершенням періоду дії окремого порядку виплати субсидій та пільг, визначеного постановою Кабінету Міністрів від 07.03.2022 №215, тим одержувачам житлових субсидії та пільг, які станом на 24 лютого 2022 року проживали або проживають на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій та з початку повномасштабної агресії не зверталися за перепризначенням субсидії або пільги, для продовження отримання виплат з 1 липня 2024 року потрібно звернутись до органу ПФУ з відповідною заявою та документами.

Читайте також:

Звернутись до органу Фонду можна в один із способів:

  • через сервісні центри Пенсійного фонду України, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад, центри надання адміністративних послуг;
  • поштовим відправленням - на адресу органу Фонду;
  • онлайн - через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний застосунок "Пенсійний фонд" або через портал "Дія".

Раніше ми писали, що в Україні вже рік діє експериментальний проєкт, завдяки якому звернутися за житловою субсидією стало легше.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK