Більшість компаній в Україні планують підвищити зарплати, - ЄБА

У планах більшості бізнесів на наступний рік підвищення рівня заробітної плати.
Більшість компаній в Україні планують підвищити зарплати, - ЄБА
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Переважна більшість (93%) опитаних компаній планує у 2024 році підвищити рівень заробітної плати. Про це йдеться в дослідженні, проведеному Європейською Бізнес Асоціацією (ЄБА).

Читайте також:

29% HR  спеціалістів зазначили, що в їхніх компаніях планується збільшення рівня заробітної плати на 10-15%, 12% HR  спеціалістів повідомили, що в їхніх компаніях зарплату підвищать на 5-10%, 10% HR спеціалістів розповіли, що їхні компанії мають намір підняти рівень заробітної плати на 15-20%. При цьому тільки 2% респондентів написали, що в компанії заплановано збільшення рівня зарплати на більш ніж 20%.

Що стосується зарплат у 2023 році:

  • 47% компаній мали підвищення заробітної плати на 10-15%;
  • 26% мали підвищення заробітної плати на 15-20%;
  • 8% - більше ніж на 20%;
  • 8% - менш ніж на 10%.

Читайте також:

У дослідженні взяв участь 131 фахівець зі сфери управління персоналом. Понад 70% учасників цього дослідження представляють міжнародний бізнес. 48% компаній є представниками великого бізнесу, 44% - середнього бізнесу, 8% - малого бізнесу.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів розробив і затвердив Стратегію зменшення гендерного розриву в оплаті праці та вже почав її реалізовувати. До 2030 року планується скоротити розрив в оплаті праці чоловіків та жінок з 18,6 до 13,6%.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK