До 8 млн грн на розвиток бізнесу: в Україні стартувала нова хвиля подачі заяв на гранти

Підприємці можуть отримати грант до 8 млн грн на розвиток бізнесу.
До 8 млн грн на розвиток бізнесу: в Україні стартувала нова хвиля подачі заяв на гранти
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 5 лютого 2024 року українці, які хочуть отримати гранти для започаткування чи розвитку переробного бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю. Про це повідомили в Міністерстві економіки.

Читайте також:

"Розвиток переробної галузі - стратегічний напрямок уряду, ми маємо виробляти більше готової продукції з високою часткою доданої вартості як для споживання в середині країни, так і для експорту. Нашою метою є збільшити частку переробної промисловості у ВВП країни до 20%, що відповідає стандарту ОЕСР. Тому стимулюємо розвиток переробних підприємств через грантові програми", - розповіла заступниця міністра економіки Надія Бігун.

За її словами, на сьогодні гранти від держави на започаткування чи розширення переробного бізнесу отримали вже 660 підприємств на 3,3 млрд грн. 

"Цього року ми заклали фінансування на видачу ще 1000 таких грантів загалом на 5,4 млрд грн", - додала Бігун.

Читайте також:

За грантовою програмою для переробних підприємств "Новий рівень", що входить до урядового проєкту "єРобота", підприємці можуть отримати грант до 8 млн грн на розвиток бізнесу. При цьому обов'язковою умовою надання коштів є створення отримувачем гранту нових робочих місць, зокрема, він зобов'язаний створити до 25 робочих місць.

Раніше ми писали, що в Україні домогосподарства, які постраждали від війни, можуть отримати грошову допомогу від Естонської ради у справах біженців.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK