В Україні діють програми для започаткування та розвитку ветеранського підприємництва

Серед ветеранів існує величезний запит на започаткування власного бізнесу або розширення вже існуючих проєктів.
В Україні діють програми для започаткування та розвитку ветеранського підприємництва
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні серед ветеранів і ветеранок наразі існує величезний запит на започаткування власного бізнесу або розширення чи розвиток уже існуючих проєктів. Які програми для ветеранського підприємництва діють у країні, розповіли в Мінветеранів.

Читайте також:

Зокрема, Український ветеранський фонд Мінветеранів уже два роки надає фінансову підтримку ветеранському підприємництву через конкурсні програми. До участі в програмі від УВФ "Варто почати власну справу" надійшла рекордна кількість заявок - 219 проєктів.

Також діє програма мікрофінансування від Українського ветеранського фонду Мінветеранів: відшкодування 20 тис. грн на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи.

Читайте також:

Крім того, наразі доступні низка програм та грантів від уряду, міністерств і відомств, якими можуть скористатися ветерани, ветеранки та члени їхніх сімей:

  • Грант для ветеранів та членів їхніх сімей "є-Робота" (250 000 - 1 000 000 грн).
  • Грант на власну справу до 250 тис. грн.
  • Грант на сад (до 400 тис. грн за га, проєкт Мінагрополітики).
  • Грант на переробне підприємство до 8 млн грн (Мінекономіки).
  • Seeds of Bravery: Грантова підтримка українським технологічним стартапам та малим і середнім підприємствам.

Читайте також:

"Мінветеранів планує піти ще далі, наприклад, пропонуватимемо надати доступ до держзамовлення, бо сьогодні ветеранський бізнес також і про забезпечення потреб фронту. Крім того, працюємо над розширенням можливостей інформаційно-консультаційного супроводу та навчання, що включатиме всі етапи впровадження кейс-менеджменту", - зазначає в.о. міністра в справах ветеранів Олександр Порхун.

Раніше ми писали, що 474 українці визнані переможцями четвертої у 2024 році хвилі грантової програми "Власна справа". Вони отримають від держави 113 млн гривень на початок або розширення свого бізнесу.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK